mallex.cz

Další reference
 ​​ 3.0
Nová elektroinstalace v bytě

Zadání:

Poptávám rekonstrukci elektroinstalace v bytě 3+1.
1) Zřízení bytového rozvaděče a natažení nových Cu vodičů od elektroměru v chodbě.

2) Nová elektroinstalace v celém bytě.

Hodnocení:

Ok
 5.0
Nové elektrické rozvody byt 2+1

Zadání:

byt 2+1 v Ostravě Hrabůvce (54m2), klasické rozložení, 2.patro s výtahem. Práce by měly probíhat v měsíci dubnu.

Hodnocení:

Děkuji, bez problémů
  5.0
   
www.nejremeslnici.cz
Kozlova pečeť poctivosti

Pokládka plovoucí podlahy

Zadání:

Dobry den.Potrebovaly bychom polozit plovouci podlahu cca 15m.

Hodnocení:

S prací jsme spokojeni.Chlapy makaly v kuse bez přestávky.Byli jsme domluvení na 9h.Dorazily včas nahoru si donesly vercajk a hned robily.Jak budeme příště něco potřebovat určitě se ozveme.Dekujeme
  5.0
   
www.nejremeslnici.cz
Kozlova pečeť poctivosti
Položení plovoucí podlahy

Zadání:

Položení plovoucí podlahy v bytě v Moravské Ostravě ,2 pokoje,13,5m2 +15,5m2.Materiál je koupený.Termín pokud možno, co nejdřív.

Hodnocení:

Pan Černoch odvedl perfektní práci. Ochotný,precizní a spolehlivý řemeslník.Doporučuji!!!
  4.7
Nová elektroinstalace

Zadání:

Shanime elektrikáře na novou elektroinstalaci- vyřezání drážek, zásuvek, natažení kabeláže.

Zahození drážek hrubou omítkou si už udělané sami.

Jde o 3 pokoje- obývací pokoj (18 m2), 2 menší pokoje (9 m2 a 12 m2). Půjde tedy hlavně o elektroinstalaci světel (6ks celkem) a zásuvek (16ks celkem).

Hodnocení:

Rychlé jednání, spokojenost.
  5.0
Sádrokartonová příčka s otvorem na dveře

Zadání:

potřeboval bych udělat sádrokartonovou příčku s otvorem na dveře. Jedná se o cca 5m délka a 2,2 výška.
Pod plovoucí podlahou je podlahové topení, tudíž je potřeba lepení.
Děkuji za cenovou nabídku.

Hodnocení:

Vše od komunikace po práci probíhalo na jedničku. Všem doporučuji pana Černocha.
Věřím, že v budoucnu jeho služby ještě využiju.
   5.0
Rekonstrukce elektroinstalace

Zadání:

Poptávám částečnou rekonstrukci elektroinstalace (chodba, záchod, pokoj, komora) včetně rozvodnice v bytě 2+1 (57 m2) s cihlovými zdmi v Ostravě Porubě.

Hodnocení:

Velice dobré jednání a snadná domluva. Realizace proběhla přesně podle požadavků a byla dodržena domluvená cena i termín.
   5.0
Pokládka plovoucí podlahy

Zadání:

Pohledávám řemeslníka na pokládku plovoucí podlahy dvou místností (jedna 12m2, druhá 13m2). Staré podlahy v místnostech jsou vytrhané, stačí pouze položit novou podlahu + lišty. Podlaha je koupená, dovezena na místo, lišty dokoupíme.

Sháním někoho šikovného, kdo je mám schopen podlahu položit v co nejkratším možném termínu.

Lokalita: Petřvald u Karviné.

Děkuji za nabídky.

Hodnocení:

Vykonanou práci hodnotím pozitivně. Pokládka plovoucích podlah byla provedena v co nejkratším možném termínu, byl dodržel termín vyhotovení, práce byla provedena kvalitně. Velice dobrá komunikace s p. Černochem, v budoucnosti jistě znovu využijeme jeho služeb. Ráda doporučím dál.
  5.0
Elektroinstalace

Zadání:

Dobrý den, sháním elektrikáře, který by mě připravil a natáhnul kabely které budou na stropech pod sádrokartonovými podhledy.

Jednalo by se o 5 místností v panelovém domě, Ostrava Poruba.

Diky S pozdravem

Hodnocení:

Vše udělané dle domluvy. Celková spokojenost.
   2.0
Výměna elektrorozvodů (1 pokoj)

Zadání:

Poptávám elektrikáře pro výměnu elektrorozvodů v ložnici. Dva nové přívody jsou pouze vyvedeny u stropu pokoje. Výměna rozvodu k osvětlení na panelovém stropu, zasekání vodičů do stropu a do stěny místo stávající lišty s vypínačem.
Dále nová instalace 5 zásuvek. A příprava dvou vodičů pro vedlejší pokoj, kde se bude provádět výměna elektrorozvodů v další fázi. V bytě jsou nově elektroinstalacev bytovém jádře a kuchyni a nyní je plán postupně renovovat elektroinstalaci i v dalších třech pokojích. Preference termínu - červen-červenec. Děkuji za nabídky

Hodnocení:

Elektroinstalace byla provedena, ale nástěnná svítidla jsem si posléze instalovala sama, Instalace zásuvkových modulů mírně nakřivo, protože si při instalaci krabic nekontrolovali vodorovnost jejich umístění. Řemeslníci nejsou při bouracích pracích ohleduplní. Už jsem měla při jiných pracích lepší elektrikáře. Při bourání otvoru pro krabici zásuvky byla provrtána stěna na druhou stranu, čehož hned iniciativně využili s tím, že jsem stejněchtěla kabel protáhnout do dalšího pokoje, místo omluvy za nedokonalou práci. Jinak dohoda rychlá.
   3.3
Poklop do otvoru v podkroví chaty

Zadání:

Dobrý den,

poptávám zhotovení zatepleného poklopu z podkroví chaty pod střechu. Podkroví je zhotovené ze sádrokartonu. Otvor je 70 X 70 cm. Děkuji.

Hodnocení:

Výsledek zhruba dle domluvy, jen poklop je těžší.
  5.0
   
www.nejremeslnici.cz
Kozlova pečeť poctivosti


Sádrokartonový strop + zednické práce po elektroinstslaci+vybílení 1 mistnosti cca 20 m2

Zadání:

Zaklopeni stropu sádrokartonem, nahozeni a vystukovani 2 stěn, vybileni mistnosti cca 20m2

Hodnocení:

byla jsem s firmou velice spokojena. Byli slušní, rychlí a spolehliví, mohu jen doporučit!
  5.0
Sádrokartonových podhled 3×5m

Zadání:

Poptávám sádrokartonáře, ochotného zhotovit podhled v místnosti 3×5m, kde je stropní klenba. Většinu materiálu na podhled mám zakoupen.

Součástí této poptávky je i zhotovení nové podlahy, ale není nutností.

Hodnocení:

Původní zakázka byla vypsána pouze na sádrokartonový podhled v dětském pokoji o velikosti 3x5m. Po dohodě s panem Černochem byla také provedena oprava uvolněného zdiva, penetrace stěn, potažení stěn sádrovou stěrkou a zabroušení, následná penetrace, vymalování a zhotovena plovoucí podlaha včetně samonivelace. Dále byla provedena celková rekonstrukce PC místnosti ve stejném rozsahu. Jednání firmy bylo na vysoké úrovni, ceny bylydodrženy dle dohody a chlapi jezdili vždy na čas. Za dva týdny bylo dílo bez závad předáno k naší celkové spokojenosti a zjištěné nedostatky byly ihned odstraněny. Pokud sháníte šikovné řemeslníky, kteří dokáží také kvalitně poradit, mohu jen doporučit. Určitě se na pana Černocha v budoucnu opět obrátíme
  4.7
   
www.nejremeslnici.cz
Kozlova pečeť poctivosti


Sadrokartonové podhledy - rekonstrukce 45m2

Zadání:

Dobrý den, potřeboval bych zhotovit sádrokartonové podhledy (snížení stropů cca o 20mm) plus zateplení (asi vatou) a budou tam samozřejmě i nějaká LED světla plus možná v některých místech i na zeď. Jedná se o přízemí RD, který je momentálně v rekonstrukci a všude je snadný přístup. Pro šikovného řemeslníka či firmu by se našlo i více práce. Momentálně sezačíná dělat elektrika a čekám na dodání oken a vylití podlah, což nebrání dělání podhledů. Velikost podlahové plochy je cca 45m2.

Hodnocení:

Zakázka proběhla extra hladce a extra rychle (jeden den telefon a schůzka a další den se začalo).
Bohužel v rozestavěném objektu nelze ještě úplně vidět celkový efekt výsledku, stále se práší a bourá, ale co se týče domluvy a rychlosti pan René je člověk na pravém místě - šikovný, příjemný, pracovitý a ochotný řešit jakékoliv změny nebo problémy. Měl jsem vícenabídek a pan René byl sice mezi dražšími, ale nelituji i vzhledem k tomu, že umí "něco navíc" například do sadrokartonu mi nejen zavedl LED světla, ale udělal komplet elektriku - takže vám odpadne starost shánět v průběhu prací na sadrokartonu elektrikáře, který musí přijít přesně v určité době (když už je konstrukce, ale není sádroš). Práce se tedy navzájem nezdržují a všichni víme jak je to s časem - doporučuji na to myslet. Spolupráce bude pravděpodobně ještě probíhat.
  5.0
Výměna starých elektrických zásuvek

Zadání:

Potřebuji vyměnit staré elektrické zásuvky v bytě panelového domu. Jedná se o dvojzásuvky (pro zapojení dvou spotřebičů), počet zásuvek 8.

Hodnocení:

Velmi vstřícné jednání p. Černocha, provedení zakázky do 24 hodin od zadání poptávky.
Hodnotím kladně jak práci, tak chování.
  5.0
   
www.nejremeslnici.cz
Kozlova pečeť poctivosti


Účinné odhlučnění 2 pokojů v panelovém domě.

Zadání:

Chtěl bych účinně odhlučnit dva pokoje (430x280x260 cm) v panelovém bytě v Bohumíně. Prosím o zprávu v jaké míře je toto reálné a o předběžnou cenu.
Děkuji.

Hodnocení:

spokojen
   5.0
Montáž sádrokartonu a plovoucí podlahy

Zadání:

montáž SDK v podkroví - šikmina cca 11m2 se střešními okny a položení plovoucí podlahy 20m2.

Hodnocení:

Profesionální přístup, spokojenost
  5.0
Odhlučněný SDK podhled

Zadání:

Potřebuji snížit a odhlučnit strop. Místnost 2.5x5m snížení 5-10cm dle domluvy a možnostech odhlučnění.

Hodnocení:

Vše proběhlo dle domluvy a v daném termínu. Mohu jen doporučit.
   2.7
Elktroinstalaci v chatě ve Vratimově

Zadání:

Na hranici pozemku mám el. sloupek (přípojku) a asi 20m odtud chatu.
Potřebuji provést propojení chaty se sloupkem a udělat rozvod elektřiny v chatě. Uvítala bych, kdyby se podařilo sehnat firmu, která také provádí rozvod vody, ale není podmínkou.
Děkuji

Hodnocení:

Než jsem si firmu objednala, dohodli jsme se, že mi provedou práce elektrikářské, instalatérské a zednické. Všechno slíbili, a dohodli jsme se, že zakázku rozdělíme do dvou částí, část elektro a ostatní a také tak proběhne platba. První část provedli v termínu a kvalitně a dostali zaplaceno. Domluvili jsme se , že na dalším se dohodneme později. Když se mipodařilo se dovolat, pan Černoch se vymlouval na hodně práce a slíbil, že zavolá později. Neozval se. Volala jsem mu tedy já a znova slíbil, že zavolá za dva dny a příjde se podívat namísto. Zase se neozval a už to trvá měsíc. Mám za to, že mi naslibovali, co všechno udělají ale ve skutečnosti měli zájem jenom o elektropráce. Tím se mi všechno protáhne. Kdyby to řekli hned, už jsem měla hotovo.
Nevím, co k tomu říct, snad jen to, že zklamali moji důvěru.
  4.7
Nové rozvody k domovním zvonkům, 72 bytů

Zadání:

Potřebujeme nainstalovat nové rozvody k domovním zvonkům v paneláku se 72 byty, u vchodových dvěří máme instalovaný panel laskomex, v každém bytě jsou domovní telefony. Termín - co nejdřív. Očekávaná cena 40.000,-

Hodnocení:

Vše proběhlo v termínu, v jakém jsme se dohodli. Komunikace také bezproblémová.
  5.0
Oprava satelitního příjmu v hotelu Brušperk

Zadání:

Výměna 2kusy LNB Quattro konvertor určený pro multipřepínače.

Hodnocení:

Super komunikace, dodržení termínu. Velmi rychle odstranění problémů. Doporučuji
  5.0
Oprava satelitního kompletu DIGI-TV

Zadání:

Oprava satelitního kompletu DIGI-TV
Výměna duálního satelitního přijímače Hyundai za dva přijímače Humax.
Úprava zapojení celého systému. 

Hodnocení:

Rychlost, profesionalita, absolutní znalosti problému a řešení. Mohu jenom doporučit.